Nowości
Wizyt
Dzisiaj: 29Wszystkich: 246442

Tohum Karanuker

Pamiętamy » Tohum Karanuker

urodziny: 13 września 2009 roku

kolor: biały 

 

Pierwszy raz spotkaliśmy Tohuma dwa lata temu - podczas wizyty we Włoszech, kiedy odbieraliśmy Kennego z hodowli Laguna Syberiana.

Kiedy po śmierci Daihana i szczeniakow postanowiliśmy, mimo bólu jaki odczuwaliśmy po ich stracie, znaleźć towarzysza dla Azji, w rozmowach z Luizą padło znowu imię Tohuma. Ten biały kłębuszek wyrósł na pięknego, wielkiego psa z cudownym charakterem. Zrównoważony, nie skory do kłótni, spokojny, towarzyski pies wydawał się być idealnym rozwiązaniem. I tak też się stało. Azja bardzo szybko zaakceptowała Tohuma na działce, po tygodniu bawiły się razem, wspólnie stróżowały i wylegiwały się w jesiennym słońcu. Tohum został przechrzczony na Tośka - takiego naszego swojskiego chłopaka :)

Tosiek jest kochającym psem o wielkim sercu, pozwala Julkowi na wszystko. Drugą miłością Tosia było zawsze włóczęgostwo, gdyby mógł, włóczyłby się po wsi... Kiedy piszę te słowa po zmianie grafiki w roku 2016 Tosiu już nie chce włóczyć się. Woli dzieci i przytulanie się. Naprawdę ma wielkie serce i mieści w nim ogromne pokłady miłości.